Mobil Uygulama Geliştirme

İşletmenize özel iOS ve Android uygulamalar geliştiriyoruz.

Tüm Ekranlar İçin Uygulamalar

İhtiyaç analizi, kalite güvencesi ve proje yönetimi ile birlikte Full-Stack iOS, Android ve web geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Tam teşekküllü, istikrarlı ve ölçeklenebilir bir ürün üretmek için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.Kullanıcı dostu ve güncel tasarım trendlerine uyumlu mobil uygulamalar için titizlikle tasarlanmış arayüzler ile tasarım yeteneğimizi markanızla buluşturuyoruz.

Projenizin ihtiyaç duyduğu anahtar çözümler: Mobil uygulamalarınızı farklı mecra ve kullanım alanlarına göre özelleştiriyor, markanızın dijital görünürlüğünü bir üst seviyeye taşıyoruz.Markanızı dijitale taşıyan, işinizi büyüten ve kullanıcılarınızı memnun eden mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Gereksinim ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre çeşitlilik teknolojileri kullanarak mobil uygulamalar geliştiriyoruz.Uzmanları tarafından geliştirilmiş mobil uygulamalar: Deneyimimiz ve bilgi birikimimizi dijitalleşen projeleriniz için yüksek kalitede teknoloji üretmek için kullanıyoruz.

Modern Platformlar İçin Yazılımlar

Flutter ve yeni modern programlama dili olan Dart ile ve ürünlerimizi kolayca genişletmemizi ve ölçeklememizi sağlayan kanıtlanmış teknolojiler ve yaklaşımlar kullanıyoruz.Java ve Kotlin'de Android uygulamaları geliştiriyoruz. Android çalıştırabilen geniş cihaz yelpazesi göz önüne alındığında, akıllı saatlerden akıllı TV'lere kadar her şey için uygulamalar oluşturabiliriz.Özel proje yöneticilerimiz tüm beklentilerinizin ve gereksinimlerinizin karşılandığından emin olur, ekibinizin performansını denetler ve ürününüzün zamanında teslim edildiğinden emin olun.

Kalite kontrol ekibimiz, geliştirilen işlevselliğin işletme hedeflerine uygun olduğunu doğrular ve manuel ve otomatik test uygulayarak kodun nispeten hatasız olmasını sağlar.

Mobil uygulamayı geliştirmeden önce bağlı kalacağımız yerleşim ve kodlama planını oluşturuyor, stratejimizi belirlerken bir önceki adımda analiz ettiğimiz ihtiyaç ve beklentilere sektörün dinamikleri ve kullanıcı beklentilerini de ekleyerek bakış açımızı değiştiriyoruz.

Android & iOS Geliştirme - UI/UX Tasarım

iOS, Android ve Windows Phone başta olmak üzere ihtiyaca bağlı olarak tüm alanlarda mobil uygulama geliştirebilecek donanımda ve tecrübede yazılım ekibimiz, üçüncü ve sürecin özünü oluşturan bu adımda uygulamayı resim - video galerileri, harita uygulamaları, anlık bildirimler, kurumsal çözümler, online alışveriş ve daha birçok fonksiyonun entegre edilebileceği bir yapıda kodluyor.

İleri düzey tasarım ve geliştirme araçlarını kullanarak Android ve iOS platformları için mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Kullandığımız etkili araçlar ve teknolojilerle, müşterilerimize yüksek performanslı ve yüksek kullanıcı deneyimi sunan mobil uygulamalar teslim ediyoruz. Temel ya da gelişmiş özelliklere sahip tüm mobil uygulama talepleriniz için her zaman hazırız.

Android ve iOS platformları için verimli araçlarla, en iyi uygulamaların kullanılmasıyla ölçeklenebilir uygulamalar geliştirebiliriz.Evrensel tasarım ilkeleri ve insan doğasına uyumlu, yüksek kullanıcı deneyimi sunan yaratıcı çözümler üretebiliriz.