Marka Kimliği Tasarımı

Marka kimliği tasarımı hizmetimiz ile markanıza yeni bir görünüm verin!

Kurumsal Materyallerinizi Yansıtalım

Marka karakteriniz, kurumsal kimliğinizde hayat bulsun! İhtiyacınız olan kurumsal kimlik ürünleriyle markanıza güçlü bir görünüm kazandırıyoruz.Ulaşmak istediğiniz insanların dikkatini ilk bakışta çekecek bir logoya veya diğer materyallere sahip olmak ister misiniz? Markanızı rakiplerinizden farklı kılacak ve potansiyel müşterilerinizin aklında yer edecek kurumsal kimliği sizin için tasarlıyoruz.

Kurumsal kimlik çalışması içerisinde şu içerikler yer alır. Logo / Kartvizit / Adres Kart / Fatura Kartı , Takvim çalışması , CD yüzey baskı tasarımı , E-posta, mailing tasarılı , Antetli zarf tasarımı , Antetli kağıt tasarımı , Fatura / irsaliye tasarımı , Not defteri, bloknot tasarımı , Promosyon malzemeleri tasarımı ( ek olarak istekleriniz varsa belirtebiliyorsunuz )

Bir kurumun kendini sektörü ile ilgili hedef kitlesini tanımlamak için kurum ve kuruluş içerisinde ve dışarısında tanımlamış olduğu unsurların tamamına verilen isimdir.

Markanızın İçin Gerekli Olan Her Şey

Bir işletme için tutarlı bir kurumsal kimlik oluşturmak, işletmeyi tanınır ve hatırlanır kılar. Tek bir kurumsal kimlik çalışması bile, sizi hedef kitleniz arasında anında fark edilebilir hale getirir. Güçlü bir kurumsal kimlik, müşteri bilincini artırabilir ve bir şirketin rekabet gücünü artırabilir.

Tasarım , yazılım ve sosyal medya hangi hizmetler gerekiyorsa markanızı baştan sona yaratmaya ve kurumsallaştırmaya hazırız.Kurumsallaşmaya adım adım hazırlanın çünkü hayalleriniz artık bir hayal değil hedeflerinize ulaştığınız anlamına gelecektir.

İşletmeniz için en doğru analizi yaparak sizlerin ihtiyaçlarını belirliyor ve uygulamalarımıza geçiyoruz.Akılda kalıcı kreatif tasarımlar üreterek markanıza prestij firmanıza değer katıyoruz.

Akılda Kalıcı Kreatif Tasarımlar

Değişen dünya şartlarına uyum hâlinde tasarladığımız fikirler; markalar ve insanlar arasındaki iletişimin tam ortasına oturur. Bu bazen bir web sitesi bazen bir gazete-dergi reklamı bazen de sosyal medya kampanyasıdır. Entegre iletişim çalışmalarını profesyonel ekibimizle hazırlayıp bir strateji ile sunarız. Hedef kitleyi derinlemesine inceleriz.

Bütün tasarım ürünleri, hiyerarşik bir düzen içerisinde aşama aşama inşa edilir. Bir web sitesi, bir afiş, basit görünen bir firma logosu ve reklam metinleri, hepsi temelde insanların duygularında yer edebilme ve akılda kalıcı olabilmeyi amaçlar.

Sunduğumuz kreatif çalışmalarla, markayı doğru mecralarda ve uygulama alanlarında modern, kolay fark edilebilir, akılda kalıcı yöntemlerle hedef kitlesiyle buluşturuyoruz. Markayı iyi tanıyarak, ihtiyaçlarını doğru tespit ederek markaya özel kreatif çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız her işte ve çalıştığımız her markada, onu farklı kılacak yanı arıyor, buluyor ve öne çıkarıyoruz.