Tanıtım Web Sitesi

Web çözümleri ile SEO ve mobil uyumlu web sitelerine sahip olun.

Göz alıcı projeler

Web sayfanızda yapılması planlanan gerekli içeriklerin düzenli olarak belirlenen programlara göre güncelleştirme ve geliştirme çalışmalarını kapsamaktadır. Sayfalarınızın içeriklerini sizin için günceller, yapılan belirli analizlere göre gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlar, talep edilen sonuçlara ulaşması için çalışırız. Tüm bu süreçler içerisinde sizinle karşılıklı iş birliği içinde hareket eder, içeriklerinizin kreatif olarak düzenlenmesinden, teknik düzenlemeye kadar uzanan gerekli işlemleri uygularız.

Markanıza özel hazırlanan ara yüz tasarımı, kullanıcı dostu yapısı ve arama motorları için optimize edilmiş web sitesiyle kapınızı dünyaya açıyoruz.

Birbirinden farklı göz alıcı projelerimizle markanıza prestij firmanıza değer katıyoruz.Rakiplerinizden bir adım önde olmak için bu projelerimize sizde ortak olun , zirve noktalar hep sizin olsun!

Tam esnek ve tam mobil uyumlu

Duyarlı bir web sitesini en doğru yapıda kurgulamak ve web sayfalarını mantık çerçevesinde tasarlamak, sadece tasarlamakla kalmayıp görüntülenebileceği bütün ekranlarda doğru görüntülenmesini sağlıyoruz. Web sitenizin erişilen sayfasının hangi çözünürlüğe uygun olarak görüntülenecekse o ekran çözünürlüğüne uyumlu olarak biçimlenmesi, içeriğinin tam görüntülenmesi ve insanlar için kolay gezilebilir yapılanması oldukça mühimdir. Bu uygulama responsive (duyarlı) ismiyle bilinen mobil web sitesi uyumluluğudur.

Tüm ekranlarda sorunsuz çalışan , herhangi cihaz akıllı tablet , telefon veya bilgisayarlarda web sitenizdeki içeriklerin karmaşık görüntü sağlamadan düzgün bir biçimde yansıtılmasıdır.

Mobil uyumlu bir siteye sahip olmanız kullanıcılar tarafından beğeni toplamanıza, daha çok tercih edilmenize, ve site içerisinde daha rahat gezinebilmeye olanak sağlar.

Çevik ve geliştirilebilir yönetim paneli

Günümüzde ise web sitesi tasarımı yaptırmak kadar web sitesinin güncel kalmasını sağlamak, web sitesi üzerinde anlık bilgi paylaşımları yapabilmek bile olmazsa olmaz kriterler arasındadır. Web sitesi tasarım / kodlamasını yapan ekip sonrası web sitesini yönetebilmek için sağlanan kullanıcı paneline web sitesi yönetim paneli diyoruz.Web sitesini güncelleyebilmek için hazırlanmış olup herhangi bir program bilgisi olmadan programcı tarafından belirlenen alanların içerik yönetimini yapmaya imkan veren yönetim ekranıdır.

Web sitedeki içerikleri kullanımı basit bir görünüme sahip oluşturduğumuz yönetim panelinden rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.Anlık olarak değişim sağlayacak ve bu sayede bilgileriniz hep güncel kalacaktır.

Görsellerinizi veya içeriklerinizin olduğu bu alanda değişiklikleri kolaylıkla yapabilirsiniz.Webex Digital ile hayallerinize , markanızın gelmek istediği noktalara ulaşın!